Červenec – srpen (sezóna) – je možnost obsadit pension (dům t.j. 3x pokoje s 3x vlastní WC, kuchyně, spol. míst. s barem a posezením a jídelna a odtud je vchod do dvora, kde je také posezení plus posezení v zahradě před domem u vody u grilu) 

Cena na týden v sezóně do 9 lůžek je 24.000,– Kč – možná přistýlka – spotřeba elektřiny na týden může být cca +- 1.000,– Kč / pokud šetříte a nenecháte dům svítit celý den jako na vánoce/a odečítá se při odjezdu z kauce skutečná 50%spotřeba elektřiny

Volné termíny léto 2023 : 15.7. – 22.7.        29.7. — 5.8.       13.8. – 20.8.                                         

 při menším počtu osob cca 7 je možnno udělat novou cenovou nabídku na dům.

Při obsazení pensionu /domu 3 pokoje /je při příjezdu vybírána kauce 2.000 Kč, která se na konci ubytování vrací, pokud je vše v pořádku. Z kauce se odečítá spotřebovaná energie a v případě potřeby topení spotřeba plynu.

APARTMÁN – je samostatná jednotka s vlastním vchodem a parkováním v zadní části domu /sezóna/ – je možnost obsadit od neděle do neděle červenci a srpnu
Apartmán je v provozu od května – konce září
Kauce je 1.500,– Kč a ze které se odečítá spotřeba spotřebované elektřiny a v případě topení spotřeba plynu.

Apartmán – do 4 osob ……. 11.000,- Kč/týden v sezóně + /každá další osoba plus 350,– Kč/den/
V ceně je zahrnuta: spotřeba vody, ložní prádlo, /nutno sundat po sobě povlečení/, úschova kol v průjezdu – vchod do apartmánu.

Snídaně neděláme / jsou k dispozici vybavená kuchyně/ a ručníky nejsou k dispozici . Je k dispozici kuchyňka a 1 koupelna s vanou a WC.

Ceny ubytování  bez snídaně
1 den …….650,–Kč/noc/osoba /vyjímečně/
2 dny …… 550,- Kč / noc / osoba (350 Kč / přistýlka)

3 dny a více nabídka dle počtu osob

V případě většího počtu osob a více dnů  je možno udělat cenovou nabídku dohodou.

karavan nebo obytné auto na pozemku před domem není povoleno

POZOR – hosté, kteří parkují v autě před domem a přespávají v autě či v zahradě ve stanu či pod širákem platí poplatek 150,– Kč/den plus poplatek obci / pouze vyjímečně/

→ BOHUŽEL domácí zvířata neubytováváme.

Platební podnímky: v případě závazné rezervace sjednaného pobytu se hradí nevratná záloha ve výši 50% ze sjednané celkové ceny pobytu a to na základě vystavené faktury, platbou na účet . V případě storna se zálohy  nevrací  a ani nevyžadujeme další úhradu či odškodnění. Je možno si i za sebe najít náhradu za stejných podmínek.   Doplatky s poplatkem pro obec a ostatní náklady dohodnuté na provoz ,musí být týden či 14 dnů uhrazeny na účet firmy před příjezdem . Je možnost vystavovat faktury na proplacení od zaměstnavatele z fondu FKSP.

 Nevratné  zálohy – je možno pokud nebude moci rodina či klient navštívit náš dům, tak mu záloha nepropadá  – má ji jako poukázku na jiný termín na kterém se dohodneme i v jiném roce. 

    

V sjednané ceně není zahrnut rekreační poplatek obci 10Kč/osoba a den. Nejsme plátci DPH.