Červenec – srpen (letní sezóna) – je možnost obsadit pension- dům pro rod. rekreaci (dům t.j. 3x pokoje s 3x vlastní WC, kuchyně, spol. míst. s barem a posezením a jídelna a odtud je vchod do dvora, kde je také posezení . Je také v ceně zahrnut  posezení v zahradě před domem u vody s výhledem na Pálavu a gril je zde k dispozici  

Letní termíny  jsou možné pouze od soboty do soboty

V ceně jsou povlečené postele, voda, parkování před domem, kola schovaná v plechovém domečku před domem, posezení před domem u vody. Nejsou k dispozici ručníky.

Cena na týden v sezóně do 9 lůžek je 25.000,– Kč – možná přistýlka plus 1.500,– Kč týden- plus kauce 2.000,– Kč ze které se odečte 50% skutečná spotřeba energie a v případě potřeby topení spotřeba plynu.

Cena na týden do 6 lůžek v létě 20.000,– Kč plus poplatek obci plus kauce 2.000,– Kč ze které se odečte 50% spotřeba energie.

Volné termíny rok 2024 –        13.7. – 20.7.               3.8. – 10.8.2024

 

APARTMÁN – má samostatný vlastní vchod a parkování u  domu /sezóna/ – je možnost obsadit od neděle do neděle červenci a srpnu         
Apartmán je v provozu od května – konce září
Kauce je 1.500,– Kč a ze které se odečítá spotřeba spotřebované elektřiny 50% a v případě topení spotřeba plynu.

Apartmán – do 5 osob ……. 15.000,- Kč/týden v sezóně + /každá další osoba plus 350,– Kč/den/
V ceně je zahrnuta: spotřeba vody, postele jsou povlečeny, /nutno sundat po sobě povlečení/, úschova kol v průjezdu – vchod do apartmánu. 

Snídaně neděláme / jsou k dispozici vybavená kuchyně/ a ručníky nejsou k dispozici . Je k dispozici kuchyňka a 1 koupelna s vanou a WC.

Ceny ubytování  bez snídaně /MIMO SEZÓNU/
1 den-  …….neubytováváme/event. min. 8 osob 700,– Kč/noc-
2 dny …… 600,- Kč / noc / osoba (400 Kč / přistýlka)

3 dny …….550,– Kč

4 dny a více  nabídka  dle počtu osob

V případě většího počtu osob a více dnů  je možno udělat cenovou nabídku dohodou.

karavan nebo obytné auto na pozemku před domem není povoleno

POZOR – hosté, kteří parkují v autě před domem a přespávají v autě či v zahradě ve stanu či pod širákem platí poplatek 300,– Kč/den plus poplatek obci / pouze vyjímečně/

→ BOHUŽEL domácí zvířata neubytováváme

Platební podnímky: v případě závazné rezervace sjednaného pobytu se hradí nevratná záloha ve výši 50% ze sjednané celkové ceny pobytu a to na základě vystavené faktury, platbou na účet . V případě storna se zálohy  nevrací  a ani nevyžadujeme další úhradu či odškodnění. Je možno si i za sebe najít náhradu za stejných podmínek.   Doplatky s poplatkem pro obec a ostatní náklady dohodnuté na provoz ,musí být týden či 14 dnů uhrazeny na účet firmy před příjezdem . Je možnost vystavovat faktury na proplacení od zaměstnavatele z fondu FKSP.

 Nevratné  zálohy – je možno pokud nebude moci rodina či klient navštívit náš dům, tak mu záloha nepropadá  – má ji jako poukázku na jiný termín na kterém se dohodneme i v jiném roce. 

    

V sjednané ceně není zahrnut rekreační poplatek obci 10Kč/osoba a den. Nejsme plátci DPH.