Červenec – srpen (sezóna) – je možnost obsadit pension (dům t.j. 3x pokoje s 3x vlastní WC, kuchyně, spol. míst. s barem a posezením a jídelna a odtud je vchod do dvora, kde je také posezení plus posezení v zahradě před domem u vody u grilu) 

Volný termíny :

17.7. -21.7.2023       6.8.-9.8.2023

a poslední týden od neděle do neděle 13.8. – 20.8.2023 – cena dohodou – minimálně od 6 lůžek

Cena na týden v sezóně do 9 lůžek je 24.000,– Kč – možná přistýlka

 při odjezdu se z kauce odečte skutečná 50%spotřeba elektřiny

Při obsazení pensionu /domu 3 pokoje /je při příjezdu vybírána kauce 2.000 Kč, která se na konci ubytování vrací, pokud je vše v pořádku. Z kauce se odečítá spotřebovaná energie 50% a v případě potřeby topení spotřeba plynu.

APARTMÁN – je samostatná jednotka s vlastním vchodem a parkováním v zadní části domu /sezóna/ – je možnost obsadit od neděle do neděle červenci a srpnu      Volný termín : 27.8. – 3.9.2023      
Apartmán je v provozu od května – konce září
Kauce je 1.500,– Kč a ze které se odečítá spotřeba spotřebované elektřiny 50% a v případě topení spotřeba plynu.

Apartmán – do 4 osob ……. 11.000,- Kč/týden v sezóně + /každá další osoba plus 300,– Kč/den/
V ceně je zahrnuta: spotřeba vody, ložní prádlo, /nutno sundat po sobě povlečení/, úschova kol v průjezdu – vchod do apartmánu.

Snídaně neděláme / jsou k dispozici vybavená kuchyně/ a ručníky nejsou k dispozici . Je k dispozici kuchyňka a 1 koupelna s vanou a WC.

Ceny ubytování  bez snídaně/mimo sezónu/
1 den …….neubytováváme/event. min.10 osob 600,– Kč/noc-
2 dny …… 550,- Kč / noc / osoba (350 Kč / přistýlka)

3 dny a více nabídka dle počtu osob

V případě většího počtu osob a více dnů  je možno udělat cenovou nabídku dohodou.

karavan nebo obytné auto na pozemku před domem není povoleno

POZOR – hosté, kteří parkují v autě před domem a přespávají v autě či v zahradě ve stanu či pod širákem platí poplatek 150,– Kč/den plus poplatek obci / pouze vyjímečně/

→ BOHUŽEL domácí zvířata neubytováváme.

Platební podnímky: v případě závazné rezervace sjednaného pobytu se hradí nevratná záloha ve výši 50% ze sjednané celkové ceny pobytu a to na základě vystavené faktury, platbou na účet . V případě storna se zálohy  nevrací  a ani nevyžadujeme další úhradu či odškodnění. Je možno si i za sebe najít náhradu za stejných podmínek.   Doplatky s poplatkem pro obec a ostatní náklady dohodnuté na provoz ,musí být týden či 14 dnů uhrazeny na účet firmy před příjezdem . Je možnost vystavovat faktury na proplacení od zaměstnavatele z fondu FKSP.

 Nevratné  zálohy – je možno pokud nebude moci rodina či klient navštívit náš dům, tak mu záloha nepropadá  – má ji jako poukázku na jiný termín na kterém se dohodneme i v jiném roce. 

    

V sjednané ceně není zahrnut rekreační poplatek obci 10Kč/osoba a den. Nejsme plátci DPH.