Česky Deutsch

  ŘÁD V DOMĚ 

Milí návštěvníci, srdečně Vás vítáme v našem domku /dům pro rod. dovolenou/ ve Strachotíně a přejeme Vám příjemný pobyt a aby byla plná spokojenost, žádáme Vás o dodržování níže uvedených bodů, předem moc děkujeme :-)

Příjezdy jsou kolem 16.hodiny a odjezdy do10.hodin - pokud není dohodnuto jinak s majitelkou Lenkou Duchoňovou . Je POVINNOST při příjezdu r. 2021 prokázat se dokladem o prodělání nemoci, očkování či ant. test. na covid 19 i pro děti  .

Dotazy T:  602 889 077

 

- V domě je ZÁKAZ kouření - možno kouřit na terase, ve dvoře či v zahrádce před domem u rybníka. Většina návštěvníků jsou nekuřáci a těžko se pach po cigaretách dává ihned pryč....v případě porušení a způsobění škody znečištění vzduchu v místnostech je možno uhradit škodu..........::

Dodržování nočního klidu po 22.hod.. Dle zákona.

Prosíme - dodržovat hygienu na WC a neházet tam vložky,pánskou  ochranu apod.....

Akceptujeme a milujeme domácí zvířátka a prosíme sbírat jejich exkrementy do sáčku a dát do popelnice, v trávě  na ně může někdo další šlápnout a pak je to opravdu velmi nepříjemné,dodržování hygieny -zvířátka prosíme - NE do postelí a neokusovat nábytek a v případě hárající fenky, prosíme kalhotky či vůbec s touto fenkou nejezděte - předat povlečení od krve není OK....děkujeme :-(

Prosíme, nenechávejte pejsky opuštěné v domě, nepřejeme si to, nejsou na cízí prostředí zvyklí a pak dochází ke škodám i nehodám - nejsme bouda pro pejsky - děkujeme :-)

Prosíme předem nahlásit na tel. 602 889 077 návštěvy, které Vás v našem domku navštíví, ať nedochází k omylu, že zde budou přenocovávat osoby o kterých nevíme či nebyly nahlášeny........předcházíme zbytečným hádkám a dohadování  :-( :-) 

Jakékoliv poškození či nedostatky, prosíme nahlásit předem či v začátku pobytu :-)

O kytičky se staráme a zaléváme je sami ale máte-li konvičku po ruce a chuť, nebráníme Vám a dokonce budeme rádi za Vaši  pomoc :-)

V rybníce před domem je zákaz rybaření či jakékoliv chytání ryb (pytlačení). Kolem rybníka chodí a hlídá policie - prosíme, nedělejme si problémy - děkujeme.

Zákaz používání vlastních topících či jiných elektro-spotřebičů, nutno předem souhlas majitele.

 

Kola - nedávat do dvora či do domu, je před domem na zahradě plechová zelená uzamykatelná garáž a tam bude Vašim kolům dobře :-) NUTNO TŘÍDIT ODPAD

MODRÁ popelnice - papír

Průhledný pytel nebo žlutá popelnice je na veškerý plast

BIO je hnědá popelnice

Černé popelnice - je ostatní odpad - i tam plenky či jiné odpady dát do sáčku a pak do popelnice.

GRIL přenosný a grilování nedělejte na dlažbě a pod dřevěnou pergolou ať nedojde k poškození či uhoření pergoly a pošpinění dlažby olejem. GRIL - BETONOVÝ je nutno po ukončení pobytu řádně vyčistit, aby byl, jako při předání a zákaz v něm dělat ohně pro potěšení pouze je na grilování a to grilovacím uhlím ne dřevem. Zákaz grilování přímo na grilovacím roštu. Je nutno používat grilovací tácky. V případě nevyčištění se hradí 500,-- Kč. Kolem grilu udržovat čistotu a neničit olejem apod.

Prosíme o nepřestavování nábytku v domě či dvoře či u vody a pokud něco potřebujete je možno se dohodnout s majitelkou. Nepřenášet postele z místnosti do místnosti a pod.

Pokud máte dům k dispozici celý je potřeba po ukončení pobytu dát ho do stavu, ve kterém se nacházel při Vašem příjezdu, menší úklid, zametení, odpadky na své místo a event. svléci povlečení. děkujeme....:-)

V případě poškození našeho majetku, prosíme o sdělení ,určitě se dohodneme a předcházíme zbytečným hádkám při odjezdu .

V případě, že máte malé děti, tak prosíme o plnou péči a sledování pohybu Vašich dětí ohledně úrazů při hraní nebo poškozování (malování po zdech apod.) děkujeme .

Návštěvník je povinen při odchodu z domu, zkontrolovat stav opuštěného pokoje, domu, apartmánu, zda jsou uzavřená okna, zhasnutá světla, vypnutá televize, vařič a el. spotřebice /nejlépe vytažena za zásuvky) a uzavřené vodovodní kohoutky a venkovní deštníky staženy. Pokud je krásné počasí je možno ponechat ventilačky na oknech, kde jsou sítě. Děkujeme :-)

Prosíme otvírejte okna jen tam, kde jsou sítě a zavíreje dveře do dvora, kde jsou sítě.

Prosíme ovladače nechávat u TV a zákaz přelaďování TV programů v případě přeladění či vymazání je poplatek 500,-- Kč /cena opravy/

 

P ř e d e m V á m  m o c  d ě k u j e m e  a   p ř e j e m e   V á m   k r á s n ý   p o b y t   u  n á s :-) 

 

M O C   děkujeme a vážíme si hostů, kteří se k nám vracejí. Jsme rádi, že se Vám u nás líbí s pozdravem  LENKA  DUCHOŇOVÁ  :-)